MK2PN-S-AC110
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Seri / Aile Numarası
MK2PN
MK2PN-S-AC110 Hakkında
Omron MK2PN-S-AC110, 110VAC bobinli genel amaçlı DPDT (2 Form C) rölesitir. 10A kontakt kapasitesine sahip bu röle, 21mA bobini ile düşük enerji tüketimli uygulamalar için uygundur. 20ms işletme ve 20ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. Lighted ve mechanical indicator ile test butonunun bulunduğu cihaz, socketable octal (8 pin) plug-in terminasyonuyla direkt soket üzerine monte edilir. -10°C ile +40°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Maksimum 250VAC/250VDC switching voltajı ile endüstriyel kontrol, otomasyon, makine kontrolü ve genel amaçlı elektrik devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 21 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator, Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)