MK2P-I-AC50
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 50V
Seri / Aile Numarası
MK2P-I-AC50
MK2P-I-AC50 Hakkında
MK2P-I-AC50, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile maksimum 10A akım anahtarlama kapasitesine sahiptir. 50VAC bobinin kullanıldığı bu röle, 250VAC/250VDC anahtarlama voltajına kadar çalışabilir. Non-latching tipinde olan röle, 39mA bobini akım çekimi ile kompakt endüstriyel uygulamalarda kullanım için uygun tasarlanmıştır. 20ms işletme ve kapanma süresiyle hızlı yanıt sağlar. Gümüş kontakt malzemesi ve mekanik gösterge özelliğine sahiptir. 8 pin octal soket tipi terminaline sahip olan bu komponentin çalışma sıcaklığı -10°C ile 40°C arasındadır. Otomasyon, kontrol ve anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 39 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 50VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Mechanical Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 40 VAC
Must Release Voltage 15 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)