MJN2CK-DC110
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Seri / Aile Numarası
MJN2CK
MJN2CK-DC110 Hakkında
Omron tarafından üretilen MJN2CK-DC110, 110VDC bobinli genel amaçlı DPDT (2 Form C) röleleridir. 10A kontakt kapasitesi ile orta güç uygulamalarında kullanılmaktadır. Gümüş alaşımı kontakt malzemesi ve 20ms işletme süresi özellikleriyle elektromanyetik kontrolün gerekli olduğu endüstriyel otomasyon, makine kontrolü ve elektrik panelleri gibi alanlarda yer almaktadır. Single coil latching tipi tasarımı ile 11mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimi sağlar. Socketable montaj tipi sayesinde kolay değiştirilme olanağı sunmaktadır. -45°C ile 70°C arasında çalışabilmesi geniş sıcaklık aralıklarında kullanımına uygun hale getirmektedir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 110VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 600VAC, 28VDC - Max