MJN2C-E-AC240
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 240V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MJN2C
MJN2C-E-AC240 Hakkında
Omron MJN2C-E-AC240, 240VAC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı güç rölesinden oluşmaktadır. DPDT (2 Form C) kontak yapısına sahip bu rele, maksimum 20A akım anahtarlaması yapabilir ve 600VAC, 28VDC'ye kadar anahtarlama geriliminde kullanılabilir. Gümüş alaşımı kontakları ile yüksek güvenilirlik sağlayan bileşen, 7.1 mA coil akımı ile düşük güç tüketimi özelliktedir. 20 ms işletme süresi ve 10 ms açılma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. Soğuk başlangıçta en az 204VAC ile çalışır. Chassis mount tipi montaj seçeneği ile kumanda panelleri, elektrik şalteri sistemleri, makine otomasyon devreleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. -45°C ~ 60°C çalışma sıcaklık aralığında güvenli işletim sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 7.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 204 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -45°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 600VAC, 28VDC - Max