MJN1Z-E-RP-AC240
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 240V
MJN1Z
MJN1Z-E-RP-AC240 Hakkında
MJN1Z-E-RP-AC240, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 240VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede, Non Latching coil tipi bulunmaktadır. SPDT (1 Form C) kontak konfigürasyonuna sahip olan cihaz, gümüş alaşımı kontak malzemesi sayesinde 30A'e kadar kontrol edebilir. 600VAC ve 28VDC maksimum switching voltajı ile çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılır. 20ms işletme süresi ve 10ms çalışma çıkış süresi ile hızlı çalışma döngüsü sağlar. -45°C ile 60°C arasında güvenli çalışabilmesi, Şasi montajlı tasarımı ve 204VAC minimum işletme voltajı ile tasarlanmıştır. Kontrol devreleri, motor kontrol, ışık kontrolü ve elektriksel yük anahtarlaması gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 7.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 204 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -45°C ~ 60°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 600VAC, 28VDC - Max