MGS-1800-3000
MGS-1800-3000 IS A THREE-PHASE R
Seri / Aile Numarası
MGS-1800
MGS-1800-3000 Hakkında
MGS-1800-3000, Aim Dynamics tarafından üretilen üç fazlı AC akım sensörüdür. 3000A'e kadar akım ölçümü yapabilen bu sensör, 40Hz ~ 3kHz frekans aralığında çalışır. Ratiometric 4-20mA analog çıkış sağlayarak endüstriyel kontrol sistemlerine doğrudan bağlanabilir. ±1% doğruluk oranı ile güç yönetimi, motor kontrol, kaynak makinaları ve elektrik dağıtım panellerinde kullanılır. Chassis mount konfigürasyonu ve geniş 8V ~ 35V beslenme voltajı aralığı sayesinde çok çeşitli uygulamalara uyum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1%
Current - Sensing 3000A
For Measuring AC
Frequency 40Hz ~ 3kHz
Mounting Type Chassis Mount
Number of Channels 1
Output Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Sensor Type AC Single Phase/Three Phase
Voltage - Supply 8V ~ 35V