MF52F474F4300
THERM NTC 470KOHM 4300K BEAD
Seri / Aile Numarası
MF52F474F
MF52F474F4300 Hakkında
MF52F474F4300, Cantherm tarafından üretilen NTC termistör tipi sıcaklık sensörüdür. 25°C'de 470kΩ nominal dirençle, -55°C ile 125°C arasında çalışan bu bead paketi sensör, 4300K B değerine ve ±1% toleransa sahiptir. Through-hole montajı destekleyen bu komponen, sıcaklık ölçümü, kontrol ve kompenzasyon uygulamalarında kullanılır. 50mW maksimum güç tüketimiyle endüstriyel, tıbbi ve tüketici elektroniksi cihazlarında sıcaklık algılaması için uygun bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/50 4300K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Active
Power - Max 50 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 470k
Resistance Tolerance ±1%