MF020-0-LC3
MF010 HIGH TEMP OXYGEN SENSOR
Paket/Kılıf
Kategori
Gaz Sensörleri
Seri / Aile Numarası
MF020
MF020-0-LC3 Hakkında
MF020-0-LC3, Honeywell tarafından üretilen yüksek sıcaklık oksijen sensörüdür. 4-20mA analog çıkış sağlayan bu sensör, 1 mbar ile 250 mbar arasındaki oksijen basınç aralıklarını ölçmek için tasarlanmıştır. 22.8V-25.2V besleme gerilimi ve 500mA akım tüketimiyle endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ±2% doğruluk oranı ile yanıcılık kontrolü, atmosfer monitorlaması ve laboratuvar cihazlarında uygulanabilir. -10°C ile 50°C çalışma sıcaklık aralığına sahip bu komponen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2%
Current - Supply 500mA
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Output 4mA ~ 20mA
Oxygen Range 1 mbar ~ 250 mbar
Part Status Obsolete
Type Oxygen
Voltage - Supply 22.8V ~ 25.2V