MF010-0-LC2
SENSOR OXYGEN 24V 500MA
Seri / Aile Numarası
MF010-0-LC2
MF010-0-LC2 Hakkında
MF010-0-LC2, Honeywell tarafından üretilen 24V oksijen sensörüdür. 1 mbar ile 1000 mbar arasındaki oksijen seviyelerini ölçmek için tasarlanmıştır. Sensör, 0V ile 10V arasında analog çıkış sağlar ve ±2% doğruluk ile çalışır. 500mA akım çekimi ile 22.8V ile 25.2V arasında besleme gerektiren bu cihaz, -10°C ile 50°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Tıbbi cihazlar, endüstriyel havanın kalitesi izleme sistemleri ve çevre kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2%
Current - Supply 500mA
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Output 0 V ~ 10 V
Oxygen Range 1 mbar ~ 1000 mbar
Part Status Obsolete
Type Oxygen
Voltage - Supply 22.8V ~ 25.2V