MDMA65P1200TG
DIODE MODULE 1.2KV 65A TO240AA
Paket/Kılıf
TO-240AA
Seri / Aile Numarası
MDMA65P1200TG
MDMA65P1200TG Hakkında
MDMA65P1200TG, Littelfuse tarafından üretilen TO-240AA paketinde bir diyot modülüdür. 1.2 kV ters voltaj kapasitesi ve 65 A ortalama doğrultulmuş akım özelliğine sahiptir. 1 çift seri bağlantı yapılandırmasında standart diyot tipinde tasarlanmıştır. Şasi montajı için uygun olan bu bileşen, standart recovery hızında çalışır (>500ns, > 200mA). Maksimum ileri voltaj düşüşü 65 A akımda 1.18 V'tur. Güç kaynakları, invertörler, kaynak cihazları ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. 1200 V ters sızıntı akımı 100 µA'dır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 65A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1200 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case TO-240AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-240AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.18 V @ 65 A