MDMA50P1600TG
DIODE MODULE 1.6KV 50A TO240AA
Paket/Kılıf
TO-240AA
Seri / Aile Numarası
MDMA50P1600TG
MDMA50P1600TG Hakkında
MDMA50P1600TG, Littelfuse tarafından üretilen yüksek gerilim doğrultma diyot modülüdür. 1.6 kV reverse gerilim kapasitesi ile 50A ortalama doğrultulmuş akım sağlayabilen TO-240AA paketinde sunulan bir güç diyot modülüdür. Seri bağlı diyot çifti konfigürasyonuna sahip bu komponent, 1.18V forward gerilim düşüşü ile çalışır ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, kaynak makineleri ve yüksek gerilim AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. Şasi montajlı tasarımı ile kompakt kurulumlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 50A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1600 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case TO-240AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-240AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.18 V @ 50 A