MDMA35P1600TG
DIODE MODULE 1.6KV 35A TO240AA
Paket/Kılıf
TO-240AA
Seri / Aile Numarası
MDMA35P1600TG
MDMA35P1600TG Hakkında
MDMA35P1600TG, Littelfuse tarafından üretilen 1.6 kV 35 A doğrultucu diyot modulüdür. TO-240AA paketinde sunulan bu komponent, 1 çift seri bağlı diyot konfigürasyonuna sahiptir. Ortalama doğrultulmuş akımı 35 A ve maksimum ters gerilimi 1600 V olan bu diyot, maksimum 1.16 V ileri gerilime sahiptir. Standart recovery hızı >500 ns ile çalışan bu modül, yüksek gerilim uygulamalarında, güç kaynakları, endüstriyel dönüştürücüler ve ağır akım doğrultma devreleri gibi alanlarda kullanılır. Chassis mount tipi montaj ile sabit yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 1600 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case TO-240AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-240AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.16 V @ 35 A