MDMA280P1600YD
BIPOLAR MODULE - DIODE Y4-M5/6
Paket/Kılıf
Y4-M6
Seri / Aile Numarası
MDMA280P1600YD
MDMA280P1600YD Hakkında
MDMA280P1600YD, Littelfuse tarafından üretilen yüksek güçlü bipolar diyot modülüdür. Seri bağlı diyot çifti konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, 1600V ters voltaj ve diode başına 280A ortalama doğrultma akımı kapasitesi ile çalışmaktadır. Y4-M6 chassis mount paketi ile sunulan modül, -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 280A akımda 1.14V maksimum olup, standart recovery karakteristiğine sahiptir. Endüstriyel uygulamalarda, yüksek güç doğrultma devreleri, konvertörler ve inverterlerde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 280A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Y4-M6
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Y4-M6
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.14 V @ 280 A