MDD95-14N1B
DIODE MODULE 1.4KV 120A TO240AA
Paket/Kılıf
TO-240AA
Seri / Aile Numarası
MDD95-14N1B
MDD95-14N1B Hakkında
MDD95-14N1B, Littelfuse tarafından üretilen 1.4kV 120A kapasiteli diyot modülüdür. TO-240AA kasa tipinde chassis mount şeklinde tasarlanmıştır. Bileşen, 1 çift seri bağlı standard diyot konfigürasyonuna sahiptir. 120A ortalama doğrultulmuş akım ve maksimum 1400V DC reverse voltaj özelliğine sahiptir. Forward voltaj 300A akımda 1.43V'tur. Standard recovery tipi (>500ns, >200mA) ile çalışır ve 15mA reverse leakage akımına sahiptir. Endüstriyel ve ticari güç dönüştürme uygulamalarında, AC'den DC'ye doğrultma işlemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 mA @ 1400 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case TO-240AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-240AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.43 V @ 300 A