MDD255-14N1
DIODE MODULE 1.4KV 270A Y1-CU
Seri / Aile Numarası
MDD255
MDD255-14N1 Hakkında
MDD255-14N1, Littelfuse tarafından üretilen 1.4 kV'luk yüksek akım doğrultma diyotu modülüdür. 270A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, seri bağlı diod çiftinden oluşmaktadır. Chassis mount Y1-CU paketinde sunulan komponentin maksimum ileri gerilim düşüşü 600A'de 1.4V'dur. 30mA @ 1400V ters sızıntı akımı ve 500ns'den büyük recovery zamanı ile endüstriyel doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. Standard kurtarma karakteristiği sayesinde orta hızlı anahtarlama işlemlerine uyygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 270A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 mA @ 1400 V
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Y1-CU
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 600 A