MDD255-12N1
DIODE MODULE 1.2KV 270A Y1-CU
Paket/Kılıf
Y1-CU
Seri / Aile Numarası
MDD255-12N1
MDD255-12N1 Hakkında
MDD255-12N1, Littelfuse tarafından üretilen 1.2kV rated voltage kapasitesinde bir doğrultma diyot modülüdür. 270A ortalama doğrultulmuş akım (Io) ile yüksek güç uygulamaları için tasarlanmıştır. Seri bağlı direnç konfigürasyonunda iki diyot içeren bu modül, chassi montajlı Y1-CU paketinde sunulmaktadır. 1.4V maksimum forward voltage ve 30mA reverse leakage akımı özellikleri ile AC/DC güç dönüştürücüler, endüstriyel uygulamalar ve yüksek akım doğrultma devreleri için kullanılır. Standard recovery hızı ile >500ns recovery time sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 270A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 mA @ 1200 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Y1-CU
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Y1-CU
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 600 A