MDD200-14N1
DIODE MODULE 1.4KV 224A Y4-M6
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Y4-M6
Seri / Aile Numarası
MDD200-14N1
MDD200-14N1 Hakkında
MDD200-14N1, Littelfuse tarafından üretilen 1.4kV/224A kapasiteli güç doğrultma diyot modülüdür. Y4-M6 paketinde chassi montajı için tasarlanmış bu bileşen, 1 çift seri bağlı standart diyot konfigürasyonuna sahiptir. 300A'de maksimum 1.3V ileri gerilim düşümü ve 1400V'da 20mA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiş bu modül, industrial güç kaynakları, kaynak makineleri, motor kontrolörleri ve UPS sistemleri gibi yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır. Standard recovery tipi >500ns ters kurtarma süresi ile çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 224A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1400 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Y4-M6
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Y4-M6
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 300 A