MDD142-18N1
DIODE MODULE 1.8KV 165A Y4-M6
Paket/Kılıf
Y4-M6
Seri / Aile Numarası
MDD142
MDD142-18N1 Hakkında
MDD142-18N1, Littelfuse tarafından üretilen 1.8kV 165A kapasiteli bir doğrultucu diyot modülüdür. 1 çift seri bağlantılı diod konfigürasyonuna sahip olan bu komponent, yüksek gerilim ve yüksek akım uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Y4-M6 paketinde chassis mount olarak sunulan MDD142-18N1, standart tipi diyot olup 500ns'den büyük recovery time'ına sahiptir. Maksimum 1800V DC ters gerilime ve 1.3V @ 300A forward voltajına dayanabilen bu modül, endüstriyel elektrik sistemi, enerji dönüştürme uygulamaları ve güç elektronikleri alanlarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 165A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1800 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Y4-M6
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Y4-M6
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 300 A