MDD142-14N1
DIODE MODULE 1.4KV 165A Y4-M6
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Y4-M6
Seri / Aile Numarası
MDD142
MDD142-14N1 Hakkında
MDD142-14N1, Littelfuse tarafından üretilen 1.4kV 165A rated bir diode module'dür. Y4-M6 kasa tipinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. Standart recovery hızlı diyot konfigürasyonunda 1 pair series connection şeklinde bağlanmıştır. Maksimum reverse voltajı 1400V, 300A akımda forward voltajı 1.3V'tur. Ortalama doğrultulmuş akım 165A kapasitesiyle, 1400V'da 20mA reverse leakage akımına sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve yüksek voltaj doğrultma devrelerinde kullanılan yüksek kapasiteli bir doğrultucu modülüdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 165A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1400 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Y4-M6
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Y4-M6
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 300 A