MDA95-22N1B
DIODE MODULE 2.2KV 120A TO240AA
Paket/Kılıf
TO-240AA
Seri / Aile Numarası
MDA95-22N1B
MDA95-22N1B Hakkında
MDA95-22N1B, Littelfuse tarafından üretilen 2.2kV/120A kapasiteli yüksek güçlü diyot modülüdür. TO-240AA paket tipinde chassis mount şekilde tasarlanmış olup, 1 pair common anode konfigürasyonunda iki diyot içerir. Ort. doğrultulmuş akım 120A, maximum ters voltajı 2200V, forward voltajı 150A'da 1.2V'dur. -40°C ile +150°C arasında çalışır. Standard recovery karakteristiğine sahip bu modül, endüstriyel AC-DC dönüştürücüler, kaynak makinaları, güç kaynakları ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 2200 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-240AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-240AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 150 A