MD18200S-BM2MM
DIODE MODULE GP 1800V 200A S3
Seri / Aile Numarası
MD18200S
MD18200S-BM2MM Hakkında
MD18200S-BM2MM, Littelfuse tarafından üretilen yüksek voltaj diyot modülüdür. 1800V DC ters voltaj dayanımı ile güç elektroniği uygulamalarında doğrultma işlevi görmek üzere tasarlanmıştır. Modül 200A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1 çift seri bağlantılı diyot konfigürasyonu ile çalışır. Standart iyileştirme hızına (>500ns) sahip olan bu komponent, -40°C ile 150°C arasında çalışır. S-3 kasa tipi ile endüstriyel ve yüksek güç uygulamalarında, şasiye monte edilmek üzere kullanılır. Ürün artık üretimde değildir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 1800 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case S-3 Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package S3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 600 A