MD18110A-BM2MM
DIODE MODULE GP 1800V 110A A3
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
A-3 Module
Seri / Aile Numarası
MD18110A
MD18110A-BM2MM Hakkında
MD18110A-BM2MM, Littelfuse tarafından üretilen 1800V/110A kapasiteli chassis mount tipi doğrultma diyotu modülüdür. Seri bağlı diyot çiftinden oluşan bu komponent, 1.6V forward voltage ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 150°C arasında çalışabilme kapasitesi ile endüstriyel ve enerji dönüşüm sistemlerinde, AC/DC güç kaynakları, inverter devreleri ve motorlu uygulamalarda yaygın olarak kullanılan standart recovery diyot modülüdür. A-3 modül paketi ve 500mA üzerinde >500ns recovery time özelliği taşır. Ancak ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 110A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 1800 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case A-3 Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package A3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.6 V @ 350 A