MD16180S-BM2MM
DIODE MODULE GP 1600V 180A S3
Seri / Aile Numarası
MD16180S
MD16180S-BM2MM Hakkında
MD16180S-BM2MM, Littelfuse tarafından üretilen 1600V/180A kapasiteli doğrultucu diyot modülüdür. Seri bağlantılı çift diyot konfigürasyonuna sahip bu komponent, S-3 modüler kasa içerisinde şasis montajı için tasarlanmıştır. 180A ortalama doğrultulmuş akım ve maksimum 1.5V ileriye doğru gerilimi ile, yüksek gerilim güç uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, endüstriyel doğrultucu, enerji dönüştürme ve güç kaynağı devrelerinde tercih edilir. Standart hızlı iyileşme karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 180A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case S-3 Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package S3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 600 A