MD16110A-BM2MM
DIODE MODULE GP 1600V 110A A3
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
A-3 Module
Seri / Aile Numarası
MD16110A
MD16110A-BM2MM Hakkında
MD16110A-BM2MM, Littelfuse tarafından üretilen bir güç diyot modülüdür. 1600V ters voltaj kapasitesi ve 110A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmıştır. Standart recovery hızına sahip bu komponent, 1 pair seri bağlantı konfigürasyonunda çalışır. A-3 chassis mount paketi ile sunulan modül, -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Forward voltajı 350A'de maksimum 1.6V'tur. 1600V ters voltajda ters kaçak akımı 500µA'dir. Endüstriyel güç uygulamaları, invertörler ve doğrultucu devrelerde kullanılan bu komponent şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 110A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case A-3 Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package A3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.6 V @ 350 A