MCP4651-104E/ST
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
MCP4651
MCP4651-104E/ST Hakkında
MCP4651-104E/ST, Microchip Technology tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ direnç değerine ve 257 dokunma noktasına sahiptir. I²C seri arayüzü ile kontrol edilir. Sessiz (mute) ve seçilebilir adres özellikleri bulunur. 1.8V ile 5.5V arasında çalışan bu entegre, ses kontrolü, cihaz ayarlaması, kalibre edilmiş direnç uygulamaları gibi dijital kontrol gerektiren analog devrelerde kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve yüzey monte 14-TSSOP pakete sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Features Mute, Selectable Address
Interface I²C
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 257
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 150ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V