MCP4551T-103E/MF
IC DGT POT 10KOHM 257TAP 8DFN
Paket/Kılıf
8-VDFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
MCP4551
MCP4551T-103E/MF Hakkında
MCP4551T-103E/MF, Microchip Technology tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. I²C arayüzü ile kontrol edilebilen bu komponent, 257 dokunma noktasına sahip ve linear taper yapısında tasarlanmıştır. Mute ve seçilebilir adres özellikleri bulunur. Surface mount 8-VDFN pakajında sunulan cihaz, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışır ve 1.8V ile 5.5V beslenme gerilimi destekler. Volatile bellek tipine sahip olup, 75Ω tipik wiper direncine ve ±20% toleransa sahiptir. Ses düzenleme, kalibre edilmiş şebeke ve analog sinyal kontrol uygulamalarında kullanılır.
Number of Taps 257
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 8-VDFN Exposed Pad
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package 8-DFN (3x3)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 150ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V