MCP4531T-104E/MF
IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 8DFN
Paket/Kılıf
8-VDFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
MCP4531
MCP4531T-104E/MF Hakkında
MCP4531T-104E/MF, Microchip Technology tarafından üretilen 100kΩ dijital potansiyometredir. I²C arayüzü üzerinden kontrol edilebilen bu bileşen, 129 adımlı dirençli eleman ayarlaması sunmaktadır. Volatile bellek mimarisi ile donatılmıştır.
Üstün özellikleri arasında seçilebilir adres konfigürasyonu, 75Ω tipik wiper direnci ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 125°C) bulunmaktadır. 1.8V ile 5.5V arasında çalışmakta, 8-VDFN paketinde sunulmaktadır. Linear taper karakteristiği ve ±20% tolerans ile titiz uygulamalarda kullanılabilir.
Number of Taps 129
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 8-VDFN Exposed Pad
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package 8-DFN (3x3)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 150ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V