MCP4351T-104E/ST
Paket/Kılıf
20-TSSOP
Seri / Aile Numarası
MCP4351
MCP4351T-104E/ST Hakkında
MCP4351T-104E/ST, Microchip Technology tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ nominal dirençle ve 257 tap konumunda doğrusal (linear) değişim sunar. SPI seri arayüzü üzerinden kontrol edilir ve uçucu bellek kullanılmaktadır. 1.8V ile 5.5V arasında çalışabilen bu entegre, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Wiper direnci tipik 75Ω'dur ve dirençte ±20% tolerans bulunur. Surface mount teknolojisi ile 20-TSSOP paketinde sunulur. Sıcaklık katsayısı 150ppm/°C'dir. Ses seviyesi kontrolü, müzik uygulamaları, endüstriyel otomasyon, test ekipmanları ve yazılımla kontrol edilen gerinim ayarlamalarında kullanılmaktadır.
Number of Taps 257
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package 20-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 150ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V