MCP4232T-104E/UN
IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10MSOP
Paket/Kılıf
10-MSOP
Seri / Aile Numarası
MCP4232
MCP4232T-104E/UN Hakkında
MCP4232T-104E/UN, Microchip Technology tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ dirençli değerlere ve 129 dokunma noktasına sahiptir. SPI arayüzü üzerinden kontrol edilebilir, uçucu bellek tipine sahiptir ve yüzey montajlı 10-MSOP paketinde sunulur. Lineer taper karakteristik ve 75Ω tipik wiper direncine sahip bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışır. 1.8V ile 5.5V arasında besleme gerilimi ile uyumlu olan MCP4232, audio kontrolü, ölçüm cihazları kalibrasyonu ve endüstriyel kontrol uygulamalarında tercih edilir.
Number of Taps 129
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package 10-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 150ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V