MCF5270CVM150J
IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Paket/Kılıf
196-LBGA
Seri / Aile Numarası
MCF5270
MCF5270CVM150J Hakkında
MCF5270CVM150J, Rochester Electronics tarafından üretilen 32-bit ROMless mikrodenetleyicidir. Coldfire V2 işlemci çekirdeği ile 150MHz hızda çalışır. 196-pin LBGA paketinde sunulan bu bileşen, 64KB RAM ve 97 adet I/O pinine sahiptir. EBI/EMI, Ethernet, I²C, SPI ve UART/USART bağlantı arayüzleriyle ağ tabanlı ve iletişim odaklı uygulamalara uygundur. DMA ve WDT gibi çevresel özelliklerle donatılmıştır. 1.4V-1.6V beslenme gerilimine sahip olan bu mikrodenetleyici, endüstriyel ortamlar için uygun -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Harici osilatör gerektirmektedir. Ürün artık üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity EBI/EMI, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 97
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type External
Package / Case 196-LBGA
Part Status Obsolete
Peripherals DMA, WDT
Program Memory Type ROMless
RAM Size 64K x 8
Speed 150MHz
Supplier Device Package 196-LBGA (15x15)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.4V ~ 1.6V