MC88915TEI55
MC88915
MC88915TEI55 Hakkında
MC88915TEI55, Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen PLL Clock Driver entegre devresiydir. 55MHz maksimum frekans ile çalışabilen bu bileşen, TTL giriş ve CMOS/TTL çıkış özelliğine sahiptir. Divider/Multiplier işlevselliği ile 2:8 giriş:çıkış oranında saat sinyallerini işleyebilir. PLL (Phase-Locked Loop) ve bypass modunda çalışma kapasitesine sahiptir. Surface mount montajı için 28-LCC (J-Lead) paketine sahip olan bileşen, 4.75V-5.25V beslenme voltajı ile -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Saat üretim, frekans sentezleme ve zamanlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Parça artık üretilmemektedir (Obsolete).
Divider/Multiplier Yes/Yes
Frequency - Max 55MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Type PLL Clock Driver
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V