MC88915TEI133
MC88915
MC88915TEI133 Hakkında
MC88915TEI133, Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen PLL Clock Driver entegre devresinin 133MHz sürümüdür. Bu saat üreticisi ve frekans sentezleyici IC'si, TTL giriş ve CMOS/TTL çıkış sinyalleriyle çalışmakta olup, 2:8 giriş-çıkış oranı sunmaktadır. Dahili divider/multiplier ve PLL bypass özelliğine sahip bileşen, 4.75V ~ 5.25V güç kaynağıyla beslenir. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 28-PLCC J-Lead paketinde üretilen MC88915TEI133, eski teknoloji (obsolete) ürün olup sistem senkronizasyon ve frekans dönüştürme uygulamalarında kullanılmıştır.
Divider/Multiplier Yes/Yes
Frequency - Max 133MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Type PLL Clock Driver
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V