MC88915TEI100R2
IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
Paket/Kılıf
28-LCC (J-Lead)
Seri / Aile Numarası
MC88915
MC88915TEI100R2 Hakkında
MC88915TEI100R2, Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen PLL Clock Driver entegre devresiydir. 28-PLCC J-Lead paketinde sunulan bu bileşen, 100MHz'e kadar maksimum frekans hızında çalışmaktadır. TTL giriş ve CMOS/TTL çıkışlar sunarak, giriş/çıkış oranı 2:8 olan divider/multiplier işlevselliğine sahiptir. PLL (Phase Locked Loop) bypass özelliğine sahip olan cihaz, 4.75V-5.25V beslenme voltajında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. Saat dağıtım, frekans sentezi ve zamanlama uygulamalarında elektronik sistemlerde kullanılmaktadır. Cihaz obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier Yes/Yes
Frequency - Max 100MHz
Input TTL
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output CMOS, TTL
Package / Case 28-LCC (J-Lead)
Part Status Obsolete
PLL Yes with Bypass
Ratio - Input:Output 2:8
Supplier Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Type PLL Clock Driver
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V