MC88915FN70
IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
MC88915
MC88915FN70 Hakkında
MC88915FN70, Renesas Electronics tarafından üretilen PLL (Phase Locked Loop) tabanlı bir saat sürücüsü entegre devresidir. Bu komponent, sabit veya değişken frekans saat sinyallerinin üretilmesi ve dağıtılması için kullanılır. TTL giriş sinyallerini kabul ederek CMOS ve TTL uyumlu çıkış seviyelerinde işlenmiş saatler sağlar. 2:8 giriş/çıkış oranı ile frekans çarpma ve bölme işlemlerini gerçekleştirir. Maximum 70MHz çalışma frekansı ile bilgisayar, iletişim ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 4.75V-5.25V aralığında güç kaynağı gerektirir ve 0°C-70°C sıcaklık aralığında çalışır. Surface mount 28-PLCC paket tipinde sunulur.
Divider/Multiplier Yes/Yes
Frequency - Max 70MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
PLL Yes with Bypass
Ratio - Input:Output 2:8
Supplier Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Type PLL Clock Driver
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V