MC68882CRC20A
MATH COPROCESSOR, 32-BIT
Paket/Kılıf
68-BCPGA
Kategori
Özel IC'ler
Seri / Aile Numarası
MC68882
MC68882CRC20A Hakkında
MC68882CRC20A, Motorola MC680 ailesine entegre edilen floating-point matematiksel coprocessor'dür. 20MHz saat frekansında çalışarak, işlemci ana birimi tarafından gönderilen sayısal hesaplamalar ve trigonometrik işlemleri yükleyerek sistem performansını arttırır. SCI ve SPI arayüzleri üzerinden iletişim sağlar. Through-hole montajı için 68-pin PGA paketinde sunulan bu bileşen, 0°C ile 70°C arasında güvenilir şekilde çalışır. 5.0V beslenme gerilimi ile geliştirilmiş endüstriyel ve gömülü sistem uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 20MHz
Mounting Type Through Hole
Interface SCI, SPI
Package / Case 68-BCPGA
Part Status Obsolete
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package 68-PGA (26.92x26.92)
Type Floating-Point Co-Processor
Voltage - Core 5.00V