MC68332GCAG20
IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Paket/Kılıf
144-LQFP
Seri / Aile Numarası
MC68332
MC68332GCAG20 Hakkında
MC68332GCAG20, NXP Semiconductors tarafından üretilen 32-bit ROM'suz mikrodenetleyicidir. CPU32 işlemci çekirdeğine sahip bu bileşen, 20MHz hızında çalışır ve 2K x 8 RAM kapasitesi ile donatılmıştır. 144-LQFP paket tipi ile yüzey montajı uygulamalarında kullanılır. EBI/EMI, SCI, SPI ve UART/USART bağlantı arayüzleri bulunmaktadır. POR, PWM ve WDT (Watchdog Timer) gibi çevre birimleri ile desteklenmektedir. 4.5V ~ 5.5V çalışma voltajında ve -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Endüstriyel denetim sistemleri, veri işleme ve gömülü sistemler için uygun olmakla birlikte, yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Number of I/O 15
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 144-LQFP
Part Status Not For New Designs
RAM Size 2K x 8
Speed 20MHz
Supplier Device Package 144-LQFP (20x20)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 4.5V ~ 5.5V