MC100H642FNG
IC CLOCK DRIVER ECL-TTL 28PLCC
Paket/Kılıf
28-LCC (J-Lead)
Seri / Aile Numarası
MC100H642
MC100H642FNG Hakkında
MC100H642FNG, Rochester Electronics tarafından üretilen entegre devre, saat sürücü (clock driver) işlevi görmektedir. ECL ve TTL giriş seviyelerini destekleyen bu bileşen, 100MHz'e kadar maksimum frekans kapasitesine sahiptir. 2:8 giriş:çıkış oranında çalışan komponen, Motorola 68030 ve 68040 mikro işlemciler için tasarlanmıştır. 28-pin LCC (J-Lead) yüksek entegrasyonlu paket ile sunulan bu devre, 4.75V ile 5.25V arasında besleme gerilimi gerektirmektedir. Surface Mount montaj türü ile PCB uygulamalarına entegre edilebilen MC100H642FNG, 0°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Diferansiyel giriş ve çıkış kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output Yes/Yes
Frequency - Max 100MHz
Input ECL, TTL
Main Purpose 68030, 68040 MPUs
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 85°C
Output TTL
Package / Case 28-LCC (J-Lead)
Part Status Obsolete
PLL No
Ratio - Input:Output 2:8
Supplier Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V