MBRTA500200R
DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3TOWER
Seri / Aile Numarası
MBRTA500200R
MBRTA500200R Hakkında
MBRTA500200R, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen yüksek akım kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. 200V ters gerilim ve 250A ortalama doğrultulmuş akım özelliğine sahip olup, iki diyottan oluşan ortak anot (1 Pair Common Anode) yapılandırmasında sunulur. Şasi montajı için tasarlanmış Three Tower paketinde sağlanan bileşen, 920 mV maksimum ön gerilim düşüşü ile 250A akımda çalışmaktadır. -55°C ile +150°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen ve 500ns'den daha hızlı iyileşme süresine sahip bu diyot, güç kaynakları, konvertörler ve yüksek akım uygulamalarında doğrultucu olarak işlev görür. 4mA ters sızıntı akımı özellikleriyle stabil performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 250A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 mA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 250 A