MBRT60035L
DIODE SCHOTTKY 35V 300A 3 TOWER
Seri / Aile Numarası
MBRT60035L
MBRT60035L Hakkında
MBRT60035L, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 35V/300A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. Three Tower kasa türünde tasarlanmış, chassis mount montajı için uygun olan bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda çalışır. Maksimum forward voltajı 600mV'dir (300A'de) ve -55°C ile 150°C arasında operating temperature aralığına sahiptir. 500ns'den düşük recovery time ile fast recovery özelliğine sahip olan bu diyot, yüksek akım doğrultama uygulamalarında, güç kaynakları ve invertör devrelerinde kullanılmaktadır. Ters yönde 3mA leakage akımı ile düşük kaçak özelliği gösterir. Şu anda Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 300A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 300 A