MBRT30030R
DIODE MODULE 30V 150A 3TOWER
Seri / Aile Numarası
MBRT30030R
MBRT30030R Hakkında
MBRT30030R, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot modülüdür. 30V DC ters voltaj ile 150A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. Common Anode konfigürasyonunda düzenlenmiş diyot çiftini içerir. Three Tower chassis mount paketinde sunulan bu komponent, 750 mV maksimum ileri gerilime ve 500ns'den hızlı iyileşme süresine sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Güç elektroniği uygulamalarında, AC/DC konverter devrelerinde, enerji dönüştürme sistemlerinde ve endüstriyel elektrik kontrollerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 150 A