MBRT300100
DIODE MODULE 100V 150A 3TOWER
Paket/Kılıf
Three Tower
Seri / Aile Numarası
MBRT300100
MBRT300100 Hakkında
MBRT300100, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 100V 150A kapasiteli Schottky diyot modülüdür. Three Tower kasa tipi ile chassis mount montajı destekleyen bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 150A ortalama doğrultulmuş akım (Io) değerine sahip olan diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışır. 880mV forward voltaj düşüşü (150A'de) ve 500ns'den daha hızlı recovery süresi ile yüksek verimli güç uygulamalarında, endüstriyel doğrultucuların ve güç kaynağı devrelerinde kullanılır. 1mA ters sızıntı akımı (20V'de) ile düşük kayıp özellikleri sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 150 A