MBRS3100T3H
DIODE SCHOTTKY
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
MBRS3100
MBRS3100T3H Hakkında
MBRS3100T3H, onsemi tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultma diyotudur. 3A ortalama doğrultma akımı ve 100V maksimum ters gerilim ile çalışan bu bileşen, yüksek hız geri kazanım özellikleri (≤500ns) sayesinde anahtarlama uygulamalarında etkili çalışır. 6A'de 900mV ileri gerilim ile karakterize edilmiş MBRS3100T3H, düşük ters sızıntı akımı (50µA @ 100V) gösterir. DO-214AB/SMC paketinde sunulan bileşen, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, motor kontrolü ve RF devreler gibi uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Bileşen üretimden kaldırılmış durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 6 A