MBRS3100T3G
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
MBRS3100
MBRS3100T3G Hakkında
MBRS3100T3G, onsemi tarafından üretilen 100V 3A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. SMC (DO-214AB) yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, düşük forward voltage düşüşü (790 mV @ 3A) ile karakterize edilir. Fast Recovery özelliğine sahip diyot (≤ 500ns), anahtarlama güç kaynakları, AC-DC konverterler, ve solar enerji sistemleri gibi uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kararlı performans sunar. 50 µA @ 100V ters kaçak akımı ile yüksek verimlilik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 3 A