MBRS25100CT MNG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Seri / Aile Numarası
MBRS25100CT
MBRS25100CT MNG Hakkında
MBRS25100CT MNG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentdir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu diyot, ortak katod konfigürasyonunda bir çift Schottky diyodu içerir. 25A ortalama doğrultma akımı ve 100V maksimum ters voltaj ile güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. 920mV forward voltaj düşüşü ve 500ns'den daha hızlı recovery time ile anahtarlama uygulamaları, AC/DC konvertörleri, güç kaynakları ve freewheeling diyot uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 25A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 25 A