MBRS1100TR
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
MBRS1100
MBRS1100TR Hakkında
MBRS1100TR, Vishay tarafından üretilen 100V/1A kapasiteli bir Schottky doğrultucu diyottur. SMB (DO-214AA) yüzey montajlı paket ile tasarlanmıştır. Şottky tipi diyot yapısı sayesinde 780 mV'luk düşük ileri gerilim düşüşü ve hızlı anahtarlama özelliği (≤500ns) sunarak güç kaynakları, AC-DC konvertörleri ve ters akım koruma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Maksimum reverse leakage akımı 100V'da 500 µA'dir. Ürün şu anda obsolete (üretilmemekte) olup, yedek parça bulma veya depo stoku kontrol edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 780 mV @ 1 A