MBRL30300CT-BP
DIODE SCHOTTKY 30A 300V TO-220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBRL30300CT
MBRL30300CT-BP Hakkında
MBRL30300CT-BP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 30A/300V Schottky doğrultucu diyotudur. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift common cathode konfigürasyonunda iki diyot içerir. Fast recovery karakteristiğine sahip (≤500ns), 15A'de maksimum 1.1V forward voltaj ile çalışır. -55°C ile 150°C arasında sıcaklık derecesinde çalışabilen bu diyot, güç kaynağı uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 300 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 15 A