MBRH30045L
DIODE SCHOTTKY 45V 300A D67
Seri / Aile Numarası
MBRH30045L
MBRH30045L Hakkında
MBRH30045L, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen yüksek akım Schottky doğrultucu diyotudur. 300A ortalama doğrultulmuş akım ve 45V ters gerilim sınırıyla tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiğine sahip olan bu diyot, 500ns'den daha hızlı anahtarlama hızı sunar. D-67 chassis mount kılıfında sunulan bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışır ve 300A'de maksimum 600mV forward voltajı gösterir. Düşük ters kaçak akımı (5mA @ 45V) ile yüksek frekanslı güç kaynakları, invertörler ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Şu anda üretim durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 300A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case D-67
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-67
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 300 A