MBRH15045L
DIODE SCHOTTKY 45V 150A D-67
Seri / Aile Numarası
MBRH15045L
MBRH15045L Hakkında
MBRH15045L, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 45V 150A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. D-67 kasa içinde chassis mount yapısında sunulan bu diyot, 600 mV forward voltage değerine sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha hızlı anahtarlama hızına sahip olan bileşen, ters polarite akımı 45V'ta 5 mA ile sınırlıdır. Yüksek akım uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve indüktif yükler içeren doğrultma devrelerinde kullanılmaya uygundur. Schottky diyotlar düşük iletkenim ve hızlı anahtarlama karakteristiği sayesinde verimliliği artıran seçimleridir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-67
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 150 A