MBRF600150R
DIODE SCHOTTKY 150V 300A TO244AB
Seri / Aile Numarası
MBRF600150R
MBRF600150R Hakkında
MBRF600150R, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen yüksek akım Schottky diyot dizisidir. TO-244AB paketinde sunulan bu komponent, 150V ters gerilim ve diode başına 300A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Common Anode konfigürasyonu ile tasarlanan diyot, 880 mV maksimum ileri gerilimi (300A'de) ve 1 mA ters sızıntı akımı (150V'da) özelliklerine sahiptir. Fast Recovery karakteristiği ile 500ns'den kısa iyileşme süresi sunmaktadır. Chassis Mount tipi montajla güç elektronikleri uygulamalarında, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve paralel diyot yapılandırmalarında kullanılan bu komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. Dikkat: Bu ürün Obsolete (üretim dışı) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 300A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 300 A