MBRF5150HC0G
DIODE SCHOTTKY 150V 5A ITO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF5150HC0G
MBRF5150HC0G Hakkında
MBRF5150HC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 150V/5A Schottky doğrultucu diyotudur. TO-220-2 through-hole paketinde sunulan bu bileşen, hızlı recovery karakteristiğine (≤500ns @ >200mA) sahiptir. Maksimum ileri voltajı 1.02V @ 5A olan diyot, -55°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 150V ters gerilim toleransı ve 100µA @ 150V ters kaçak akımı özellikleriyle, güç kaynakları, anahtarlamalı transformatörsüz güç kaynakları (SMPS) ve hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Dikkat: Bu ürün Digi-Key'de üretimden kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.02 V @ 5 A